• -30%
SZÓSTY REWOLWER Bękarty rewolweru
  • SZÓSTY REWOLWER Bękarty rewolweru

SZÓSTY REWOLWER Bękarty rewolweru

69,00 zł
48,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 48,30 zł

Scenariusz Cullen, rysunek Brian Hurtt

Uwaga: komiks posiada delikatne rogi.

Ilość
W magazynie

Tajemnice czterech rzezimieszków wychodzą na światło dzienne, kiedy ich drogi rozchodzą się po śmierci generała Hume’a. Bill ma nadzieję na znalezienie nowego powołania i nowej bandy banitów. Ben próbuje rozpocząć nowe życie i odkrywa nieodwzajemnioną miłość. Will powraca do domu na makabryczne spotkanie rodzinne. A Silas trafia na społeczność potrzebującą zarówno lekarza, jak i kaznodziei. Ale każdy z jeźdźców dzierży jeden z Sześciu, a posiadanie każdego z nich ma straszną cenę. Nawet gdy na ich oczach zachodzą straszne przemiany fizyczne i duchowe, wyjęci spod prawa jeźdźcy zdają sobie sprawę, że nigdy nie znajdą miejsca w normalnym świecie. A rewolwery pragną zjednoczenia ze sobą.

Gdy towarzysze broni spotykają się ponownie, muszą stawić czoła złu jeszcze większemu niż czerń, która wypełnia ich własne dusze - chorobie rodzącej potwory, która może pochłonąć ich wszystkich.

Czy ci bezwzględni ludzie mogą zostać wybawicielami? Czy w świecie Szóstego rewolweru istnieje różnica między bohaterem a złoczyńcą?

Szósty rewolwer: Bękarty Rewolweru zawiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach 1-5 miniserii.

Indeks
KOM012832
Producent
Timof Comics
Scenariusz
Cullen Bunn
Rysunki
Brian Hurtt
Tłumaczenie
Maciej Drewnowski
Ilość stron
136
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788366347212
ISBN
9788366347212
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.