• -30%
SZÓSTY REWOLWER tom 3

SZÓSTY REWOLWER tom 3

69,00 zł
48,30 zł Zniżka 30%
Brutto

Scenariusz Cullen Bunn, rysunek Brian Hurtt

Połączeni mistyczną bronią będącą w ich posiadaniu, Drake Sinclair i Becky Montcrief mierzą się z religijnymi fanatykami, nekromantami, nieumarłymi banitami i olbrzymimi mumiami!

Becky i Drake, chronieni przez Miecz Abrahama, podróżują sekretną linią kolejową, by ukryć ciało złego generała Hume’a na poświęconej ziemi. Ale wdowa po generale znowu się pojawia i wysyła swych sługusów, by zamordowali Drake’a i Becky. Gdy pociąg pełen dobrze uzbrojonych mnichów mknie z łoskotem po szynach, paskudny nekromanta wyprawia bandę nieumarłych rzezimieszków, by przeprowadzili śmiały i zabójczy atak.

Nawet jeśli przetrwają bezwzględny atak upiorów na pociąg, Drake i Becky będą musieli się zmierzyć z najpotężniejszym sługą nekromanty – tajemniczą olbrzymią mumią, Asherem Cobbem.

Tymczasem Gord Cantrell wyrusza do Tennessee w poszukiwaniu sposobu na zniszczenie sześciu mistycznych rewolwerów. W rozpadającym się domu na plantacji mroczne sekrety zaczynają zarówno budzić duchy, jak i przywoływać gorzkie tajemnice. Czy Gord odkryje klucz do uwolnienia świata od Sześciu czy też skusi go wizja przeszłości?

Indeks
KOM012524
Producent
Timof Comics
Scenariusz
Cullen Bunn
Rysunki
Brian Hurtt
Tyler Crook
Tłumaczenie
Maciej Drewnowski
Ilość stron
136
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
ISBN
9788365527431
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.