• Produkt niedostępny
  • -10%
KAJKO I KOKOSZ NOWE PRZYGODY tom 1 Obłęd Hegemona

KAJKO I KOKOSZ NOWE PRZYGODY tom 1 Obłęd Hegemona

24,99 zł
22,49 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,49 zł

Scenariusz Tomasz Samojlik, Norbert Rybarczyk, Krzysztof Janicz, Maciej Kur, rysunki Sławomir Kiełbus, Tomasz Samojlik, Norbert Rybarczyk, Piotr Bednarczyk

Ilość
Obecnie brak na stanie

Legendarna seria Kajko i Kokosz powraca w nowej odsłonie!

Tworzone przez wspaniałego scenarzystę i rysownika Janusza Christę (1934-2008) przygody dwóch słowiańskich wojów są od dziesięcioleci jedną z najpopularniejszych polskich serii komiksowych. Wydawnictwo Egmont kilka lat temu przygotowało pełną kolorową edycję oryginalnego cyklu, składającą się z aż 20 tomów. Teraz pojawiają się nowe przygody mądrego Kajka i żarłocznego Kokosza.

Kontynuacji kultowej serii podjęli się znani polscy scenarzyści i rysownicy: Piotr Bednarczyk, Krzysztof Janicz, Sławomir Kiełbus, Maciej Kur, Norbert Rybarczyk, Tomasz Samojlik. Wszyscy oni z szacunkiem podeszli do ducha oryginału, a zarazem każdy z nich stworzył swoją opowieść we własnym niepowtarzalnym stylu, dzięki czemu powstał niezwykle ciekawy zbiór historii z Mirmiłowa. Powracają w nich starzy bohaterowie rozbójnik Łamignat i jego ukochana żona Jaga, fajtłapowaci Zbójcerze na czele z Hegemonem, niesforny smok Miluś, a także sami tytułowi bohaterowie, lecz w dziecięcej postaci. Tego wydarzenia komiksowego miłośnicy Kajka i Kokosza nie mogą przegapić!

W Nowych Przygodach znajdą wszystko to, za co kochali oryginalną serię czary, bijatyki i humor. A także wiele nowych pomysłów, zarówno rozwijających stare wątki, jak i poszerzających świat znany z niezapomnianych opowieści Janusza Christy.

Indeks
KOM03880
Producent
Egmont
Scenariusz
Krzysztof Janicz
Maciej Kur
Norbert Rybarczyk
Tomasz Samojlik
Rysunki
Norbert Rybarczyk
Piotr Bednarczyk
Sławomir Kiełbus
Tomasz Samojlik
Ilość stron
40
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
komedia
przygoda
Format
A4
EAN
9788328158948
ISBN
9788328158948
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.