• Produkt niedostępny
  • -15%
INVINCIBLE tom 1 Niezwyciężony

INVINCIBLE tom 1 Niezwyciężony

99,99 zł
84,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz Robert Kirkman, rysunek Ryan Ottley, Cory Walker

Ilość
Obecnie brak na stanie

Czy to ptak? Nie! Czy to samolot? Nie! To… Niezwyciężony!

Oto nowy superbohater, który całkowicie zmieni Wasze dotychczasowe wyobrażenia o superbohaterach. Mark Grayson jest taki, jak większość jego rówieśników. Kończy zwyczajne amerykańskie liceum. Po szkole i w weekendy pracuje w barze z hamburgerami. Ogląda się za dziewczynami, ale trochę ich nie rozumie. Lubi spędzać czas z przyjaciółmi, a w niedziele spać do późna (chyba że w telewizji puszczają fajne kreskówki). Jedyne, co różni go od innych nastolatków, to fakt, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na Ziemi, a on sam prawdopodobnie odziedziczy po ojcu supermoce. A kiedy to się stanie, nic nie będzie już takie, jak kiedyś...

Invincible to całkowicie nowe spojrzenie na komiks superbohaterski. Autor – Robert Kirkman – wykorzystuje ten popularny motyw, ale tworzy całkiem nową komiksową rzeczywistość. Historia Marka Greysona – teraz znanego jako Invincible – obfituje w zaskakujące zwroty akcji, a wśród jego nowych znajomych jest wiele postaci, które wykazują nieprzypadkowe podobieństwo do znanych, popularnych bohaterów komiksowych.

Robert Kirkman jest autorem m.in. Marvel Zombies (wydawnictwo Marvel Comics) oraz The Walking Dead, komiksu wydanego w wydawnictwie Image, w którego zarządzie obecnie zasiada.

Indeks
KOM06730
Producent
Egmont
Tłumaczenie
Agata Cieślak
Ilość stron
400
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
superbohaterowie
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.