• -15%
POŚRÓD LASU

POŚRÓD LASU

69,99 zł
59,49 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz Carmen Maria Machado, rysunki Dani

Kolejny album kolekcji poświęconej grozie i horrorowi, której pomysłodawcą i jednym z autorów jest Joe Hill, amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy. 

W górniczym miasteczku Shudder-to-Think w Pensylwanii ludzie nie mają pracy, w dawnych kopalniach węgla ciągle tli się zatruwający powietrze pożar. W okolicznych lasach czają się upiorne istoty – króliki o ludzkich oczach, kobieta-jeleń, mężczyźni bez skóry. Każdy, kto mógł, dawno opuścił to miejsce. Pewnego razu El i Octavia, dwie zbuntowane nastolatki, budzą się w kinie i nie pamiętają, co się działo przez ostatnich kilka godzin. Tak zaczyna się ich przerażająca podróż przez krainę szaleństwa i stopniowe odkrywanie przeszłości miasteczka. 

Autorką scenariusza jest ciesząca się uznaniem krytyki amerykańska pisarka Carmen Maria Machado (zbiór opowiadań „Jej ciało i inne strony”, powieść „In the Dream House”), a ilustracje są dziełem greckiej graficzki Dani („Lucyfer”, „Girl with No Name”, „Tales from the Strips”). Album wyłącznie dla dorosłych, zawiera wszystkie części oryginalnej serii.

Indeks
KOM012164
Producent
Egmont
Scenariusz
Carmen Maria Machado
Rysunki
Dani
Ilość stron
160
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
horror
tajemnice
ISBN
9788328152106
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.