• -15%
HILDA tom 3 Hilda i Ptasia parada

HILDA tom 3 Hilda i Ptasia parada

45,00 zł
38,25 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz i rysunki Luke Pearson

Hilda to dziewczynka z niezwykłą zdolnością do zjednywania sobie nawet najdziwniejszych stworzeń, które nawiedzają jej dom. Jednak gdy w środku nocy armia „niewidzialnych elfów” obrzuca kamieniami jej salon, krzycząc o „przymusowej eksmisji”, Hilda musi się sporo nagłowić, zanim spróbuje przeciągnąć je na swoją stronę. Nie chcąc stracić ukochanego domu, Hilda wyrusza w podróż, by bronić […]

Hilda to dziewczynka z niezwykłą zdolnością do zjednywania sobie nawet najdziwniejszych stworzeń, które nawiedzają jej dom. Jednak gdy w środku nocy armia „niewidzialnych elfów” obrzuca kamieniami jej salon, krzycząc o „przymusowej eksmisji”, Hilda musi się sporo nagłowić, zanim spróbuje przeciągnąć je na swoją stronę. Nie chcąc stracić ukochanego domu, Hilda wyrusza w podróż, by bronić swych naturalnych praw i odkryć, kim jest tajemniczny nocny olbrzym - jeśli w ogóle istnieje.

„Lawirując między Tove Jansson a Hayao Miyazakim, Pearson osiąga tu jeszcze większe mistrzostwo, tworząc kadry tak żywe i czarowne, jak w najlepszych, uniwersalnych komiksach francusko-belgijskich. Hilda to nieustraszona bohaterka, która idealnie wpisuje się w zniewalający folklor XXI wieku.”

-Paul Gravett, autor 1001 komiksów, które musisz przeczytać przed śmiercią.

Indeks
KOM07727
Producent
Centrala
Scenariusz
Luke Pearson
Rysunki
Luke Pearson
Ilość stron
40
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
fantasy
nadprzyrodzone
przygoda
Wydanie
II
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.