• -15%
DC ODRODZENIE FLASH tom 10 Wyprawa po moc

DC ODRODZENIE FLASH tom 10 Wyprawa po moc

39,99 zł
33,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenarzysta Joshua Williamson, rysunki Christian Duce, Rafa Sandoval, Jordi Tarragona, Minkyu Jung

Dziesiąta odsłona przygód Flasha w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Flash to człowiek z misją. Z Iris u boku przemierza świat, by poznać tajemnice nie tylko mocy prędkości, ale także mocy siły, mędrca i bezruchu, które nagle pojawiły się w multiwersum. Niestety Flash nie jest w pełni formy, a ta podróż zmusi go do maksymalnego wysiłku.

Iris przypomina sobie przeszłość i postanawia przyłączyć się do wyprawy Barry’ego. Para globtroterów napotyka na swojej drodze potężną bohaterkę Fuerzę z wyspy Corto Maltese i Psycha, osobnika obdarzonego mocą mędrca, którego prawdziwe motywy postępowania są bardzo tajemnicze! Jednak ktoś jeszcze poszukuje tych samych informacji co Barry i nie patyczkuje się z tymi, którzy stają mu na drodze! Pojawia się także duet łowców skarbów zwany Bliźniakami, który tropi Flasha w sobie tylko znanych celach.

Za tom „Wyprawa po moc” odpowiadają: scenarzysta Joshua Williamson („Liga Sprawiedliwości kontra Suicide Squad”, „Palcojad”) i rysownicy Rafa Sandoval („Hal Jordan i Korpus Zielonych Latarni”) oraz Christian Duce („Detective Comics”).

Indeks
KOM09722
Producent
Egmont
Tytuł oryginalny
DC Rebirth The Flash
Scenariusz
Joshua Williamson
Rysunki
Christian Duce, Rafa Sandoval, Jordi Tarragona, Minkyu Jung
Tłumaczenie
Tomasz Kłoszewski
Ilość stron
132
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
ISBN
9788328196025
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.