• -15%
DC ODRODZENIE FLASH ROK PIERWSZY

DC ODRODZENIE FLASH ROK PIERWSZY

39,99 zł
33,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz: Joshua Williamson

Rysunki: Howard Porter

Kolejny tom opowieści o Flashu w ramach linii wydawniczej DC odrodzenie. Tym razem cofniemy się do początków Szkarłatnego Sprintera. Barry Allen pracuje jako kryminolog policyjny w Central City i czuje, że ugrzązł. Może zbadać tylko miejsce przestępstwa, ale w żaden sposób nie może zapobiec zbrodniom. Dlatego ma wrażenie, jakby przegrał wyścig jeszcze przed startem. I wtedy pewnej nocy uderza piorun – i wszystko się zmienia.

Porażony prądem i skąpany w chemikaliach Barry budzi się ze śpiączki z mocą niesamowitej prędkości, która przenika każdą komórkę jego ciała. Jest szybszy niż kule, szybszy niż dźwięk, szybszy, niż można to sobie wyobrazić. Gdy Allen uczy się, jak opanować swoje nowe, niezwykłe moce, w Central City pojawiają się przestępcy całkiem nowego rodzaju. Niektórzy z nich potrafią Barry’ego unieruchomić, inni zamrozić, a jeszcze inni pędzą tak szybko, że nie sposób ich zobaczyć. Rozpoczyna się wyścig, w rezultacie którego Barry Allen zyska status legendarnego superbohatera uniwersum DC.

Scenarzysta Joshua Williamson („Liga Sprawiedliwości Kontra Suicide Squad”) i rysownik Howard Porter („Scooby Apocalypse”) przedstawiają najwcześniejsze przygody Najszybszego Człowieka na Ziemi. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „The Flash” #70–75. "

Indeks
KOM011286
Producent
Egmont
Scenariusz
Joshua Williamson
Rysunki
Howard Porter
Tłumaczenie
Tomasz Kłoszewski
Ilość stron
132
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
superbohaterowie
ISBN
9788328159402
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.