• -15%
DC ODRODZENIE FLASH tom 11Mistrzowska sztuczka

DC ODRODZENIE FLASH tom 11Mistrzowska sztuczka

39,99 zł
33,99 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz: Joshua Williamson

Rysunki: Scott Kollins

Jedenasta odsłona przygód Flasha z ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Nikt nie potrafi robić takich numerów jak James Jesse, pierwszy Trickster. Jesse nie cieszył się szacunkiem jako jeden z Łotrów, aż w końcu zastąpił go inny, bardziej ekstrawagancki Trickster. Jednak nikt nie dorówna oryginałowi... a kolejna sztuczka Jessego na zawsze zmieni świat Flasha!

Dotychczasowe życie Barry’ego Allena legło w gruzach z powodu śmierci bliskiego mu sprintera i zakończenia związku z Iris West. Teraz powraca do Central City i staje się świadkiem czegoś niespotykanego: wszyscy mieszkańcy są szczęśliwi. Niepokojąco szczęśliwi. Nienaturalnie szczęśliwi. Jednak Barry nie potrafi cieszyć się razem z nimi, gdy musi rozwikłać otaczające go tajemnice. Na dodatek zniknął Pułkownik Chłód, sprzymierzeniec Allena z przyszłości. Wszystkie tropy prowadzą do więzienia Iron Heights i to tam Barry rozpocznie swoje śledztwo.

Ale jak to mówią, w dobrej sztuczce kluczowe jest zmylenie tropów. I gdy Flash sądzi, że rozwiązuje kolejną zagadkę, Trickster szykuje się, by tuż pod nosem Allena wyciąć numer wszech czasów... i stać się najsłynniejszym z Łotrów!

Scenarzysta Joshua Williamson („Batman/Flash: Przypinka”) i rysownik Scott Kolins („Blue Beetle”) kontynuują opowieść o Najszybszym Człowieku na Ziemi!

Indeks
KOM010632
Producent
Egmont
Tytuł oryginalny
DC Rebirth The Flash
Scenariusz
Joshua Williamson
Rysunki
Scott Kollins
Tłumaczenie
Tomasz Kłoszewski
Ilość stron
132
Oprawa
miękka ze skrzydłami
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
superbohaterowie
ISBN
9788328158009
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.