• Produkt niedostępny
  • -20%
SHERLOCK HOLMES SOCIETY tom 3 In nomine Dei

SHERLOCK HOLMES SOCIETY tom 3 In nomine Dei

34,99 zł
27,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Sylvain Cordurie, rysunki Alessandro Nespolino

Ilość
Obecnie brak na stanie

Trzecia część mrocznej opowieści o walce Sherlocka Holmesa z organizacją odpowiedzialną za epidemię zombie w Keelodge. W wyniku napadu bandy naśladowców Kuby Rozpruwacza doktor Watson ląduje w szpitalu. W tej sytuacji sławny detektyw może liczyć jedynie na pomoc nieobliczalnego Edwarda Hyde’a, decyduje się więc na współpracę z Ministerstwem Wojny. 

Mycroft Holmes też zaczyna rozumieć, że bez wsparcia genialnego brata siły państwowe nie poradzą sobie z tajemniczymi spiskowcami. Idąc śladem kolejnych krwawych tropów, bracia zdają sobie sprawę, że z tak wielkim zagrożeniem wewnętrznym Wielka Brytania nigdy nie miała do czynienia. Czy śledztwo przyniesie wreszcie spodziewane rezultaty i stróże prawa natrafią na ślad ludzi stojących na czele organizacji trucicieli? 

Opowieści o Holmesie są pisane przez doświadczonego francuskiego scenarzystę Sylvaina Corduriégo, współautora wielu serii fantastycznych i historycznych. Rysownikiem tego tomu cyklu jest Włoch Alessandro Nespolino, który zwrócił na siebie uwagę włoskim komiksem o komisarzu Ricciardim, a później stworzył ilustracje do Crime Alleys, jednej z opowieści o Sherlocku ze scenariuszem Corduriégo.

Producent
Egmont
Scenariusz
Sylvain Cordurie
Rysunki
Alessandro Nespolino
Tłumaczenie
Maria Mosiewicz
Ilość stron
56
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy

Pozostałe produkty z serii

chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.