• Produkt niedostępny
  • -10%
JAPOŃSKI NIE GRYZIE Innowacyjny kurs od podstaw
  • JAPOŃSKI NIE GRYZIE Innowacyjny kurs od podstaw

JAPOŃSKI NIE GRYZIE Innowacyjny kurs od podstaw

49,90 zł
44,91 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,92 zł

Autor: Agata Jagiełło

Ilość
Obecnie brak na stanie

Japoński nie gryzie to nowa edycja bestsellerowego kursu do samodzielnej, aktywnej nauki języka japońskiego od podstaw! Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka japońskiego.

Książka opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: najpopularniejsze zagadnienia, materiały dla początkujących do nauki pisma– hiragany i katakany, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik. GRATIS nagrania mp3 pomogą w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

JAPOŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - poznajesz japońskie pismo, - uczysz się pierwszych znaków kanji, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo. Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że japoński nie gryzie!

Indeks
KOM05267
Producent
Edgard
Ilość stron
192
Oprawa
miękka ze skrzydełkami
EAN
9788366949348
ISBN
9788366949348
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.