• Produkt niedostępny
  • -15%
JAPOŃSKI FISZKI DO NAUKI PISANIA I CZYTANIA

JAPOŃSKI FISZKI DO NAUKI PISANIA I CZYTANIA

49,90 zł
42,42 zł Zniżka 15%
Brutto

Autor Ewa Krassowska-Mackiewicz, wydawca Edgard, stron 458, oprawa kartonowa.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Japoński Fiszki Pisz i czytaj to zestaw ponad 200 eleganckich kart uczących najważniejszych ideogramów japońskich. Razem z podręcznikiem "Japoński Pisz i czytaj" stanowią kompletny materiał do nauki pisania i czytania aż 203 podstawowych znaków kanji, z którego mogą korzystać zarówno początkujący japoniści, jak i wszystkie osoby zainteresowane japońskim pismem.
Każda fiszka prezentuje ideogram, jego podstawowe znaczenie oraz sposób pisania znaku, w tym kierunek kreślenia poszczególnych linii, co jest szczególnie pomocne dla wszystkich osób chcących nauczyć się japońskiego pisma. Dodatkowo pokazuje wyraźnie odróżnione sposoby czytania: japońskie (kun) i sinojapońskie (on) oraz najważniejsze złożenia, w których występuje dany znak, co pozwala go łatwiej zapamiętać. Podręcznik (50 str.) zawiera lekcje wszystkich znaków, przydatne tabele oraz wprowadzenie do japońskich systemów pisma: hiragany, katakany i kanji.
Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji można także stosować jako rozszerzenie podręcznika "Japoński Mów, pisz i czytaj" wyd. Edgard.

Indeks
KOM04648
Producent
Edgard
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.