• -15%
DETEKYTW MIŚ ZBYŚ NA TROPIE LIS, ULE I MIODOWE KULE

DETEKYTW MIŚ ZBYŚ NA TROPIE LIS, ULE I MIODOWE KULE

34,90 zł
29,67 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz Maciej Jasiński, rysunki Piotr Nowacki

Miś Zbyś to najlepszy detektyw w okolicy. Borsuk Mruk to jego wytrwały asystent. Dla tej dwójki nie ma spraw zbyt trudnych. To dlatego pewnego dnia w drzwiach biura Zbysia staje... królowa pszczół! Zlecenie od razu wygląda na poważne – ktoś kradnie pszczołom miód, a one są bezradne. Jeśli ktoś może pomóc to tylko Miś Zbyś!

Tak zaczyna się komiks „Pszczoły, ule i miodowe kule”, pierwsza odsłona przygód nowego bohatera dziecięcej wyobraźni. Wszystkie powstały w głowie scenarzysty Macieja Jasińskiego, twórcy m.in. uznanych komiksów historycznych, gdy jego synek prosił go o opowiadanie bajek. Tak narodził się miś detektyw, którego perypetiami mogą teraz cieszyć się również inne dzieci, czytające komiksy z serii „Detektyw Miś Zbyś na tropie”!

Album narysował Piotr Nowacki, mający na swoim koncie już kilka komiksów dla młodych czytelników. Tym razem, tworząc plansze, postanowił oddać hołd jednemu ze swoich ulubionych twórców – Bohdanowi Butence – i tę inspirację widać wyraźnie. Dzięki pracy Norberta Rybarczyka świat bohaterów stał się fantastycznie kolorowy, ciesząc oczy młodych i starszych czytelników.

Indeks
KOM01880
Producent
Kultura Gniewu
Scenariusz
Maciej Jasiński
Rysunki
Piotr Nowacki
Ilość stron
48
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Wydanie
II
ISBN
9788364858727
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.