• Produkt niedostępny
  • -20%
DROGA DO ODRODZENIA SUPERMAN - LOIS I CLARK

DROGA DO ODRODZENIA SUPERMAN - LOIS I CLARK

59,99 zł
47,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Dan Jurgens, rysunki Neil Edwards, Marco Santucci, Stephen Segovia, Lee Weeks, wydawca Egmont, ston 204, oprawa miękka ze skrzydłami, papier kredowy, druk kolorowy.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Ostatni syn Kryptona i ostatnia córka Ziemi. Para walcząca o prawdę i sprawiedliwość. Człowiek ze Stali oraz nieustraszona reporterka, która była miłością jego życia. W wyniku wydarzeń znanych jako Flashpoint oraz Konwergencja znaleźli się w rzeczywistości złożonej z pięćdziesięciu dwóch światów, które składają się na multiwersum. Lois, Clark oraz ich synek Jonathan zostali przetransportowani na Ziemię z pozoru podobną do tej, którą zostawili za sobą, jednak zupełnie inną. Ta Ziemia ma już swoją Lois Lane i swojego Clarka Kenta. Superman budzi tu nieufność, a ewentualne pojawienie się dwóch Supermanów mogłoby doprowadzić do katastrofy. Przez lata para żyła w ukryciu. Clark walczył ze złem pod osłoną ciemności, a Lois jako anonimowa dziennikarka. Lecz teraz wszystkie ich sekrety wyjdą na jaw, a Jonathan znajdzie się w samym centrum wydarzeń. Pozostaje tylko jedno pytanie: Czy nadszedł czas, aby prawdziwy Człowiek Jutra się ujawnił?

Album Superman - Lois i Clark ze scenariuszem Dana Jurgensa (Booster Gold, Superman, Adventures of Superman, Thor), do którego rysunki stworzył Lee Weeks (The Batman Chronicles: Gauntlet, Daredevil, Gambit, Spiderman: Death and Destiny) to preludium historii Ostatnie dni Supermana, która ukaże się w sierpniu!

Producent
Egmont
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.