• -10%
DROGA DO ODRODZENIA SUPERMAN - LOIS I CLARK
  • DROGA DO ODRODZENIA SUPERMAN - LOIS I CLARK

DROGA DO ODRODZENIA SUPERMAN - LOIS I CLARK

59,99 zł
53,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 47,99 zł

Scenariusz Dan Jurgens, rysunki Neil Edwards, Marco Santucci, Stephen Segovia, Lee Weeks, wydawca Egmont, ston 204, oprawa miękka ze skrzydłami, papier kredowy, druk kolorowy.

Ilość
W magazynie

Ostatni syn Kryptona i ostatnia córka Ziemi. Para walcząca o prawdę i sprawiedliwość. Człowiek ze Stali oraz nieustraszona reporterka, która była miłością jego życia. W wyniku wydarzeń znanych jako Flashpoint oraz Konwergencja znaleźli się w rzeczywistości złożonej z pięćdziesięciu dwóch światów, które składają się na multiwersum. Lois, Clark oraz ich synek Jonathan zostali przetransportowani na Ziemię z pozoru podobną do tej, którą zostawili za sobą, jednak zupełnie inną. Ta Ziemia ma już swoją Lois Lane i swojego Clarka Kenta. Superman budzi tu nieufność, a ewentualne pojawienie się dwóch Supermanów mogłoby doprowadzić do katastrofy. Przez lata para żyła w ukryciu. Clark walczył ze złem pod osłoną ciemności, a Lois jako anonimowa dziennikarka. Lecz teraz wszystkie ich sekrety wyjdą na jaw, a Jonathan znajdzie się w samym centrum wydarzeń. Pozostaje tylko jedno pytanie: Czy nadszedł czas, aby prawdziwy Człowiek Jutra się ujawnił?

Album Superman - Lois i Clark ze scenariuszem Dana Jurgensa (Booster Gold, Superman, Adventures of Superman, Thor), do którego rysunki stworzył Lee Weeks (The Batman Chronicles: Gauntlet, Daredevil, Gambit, Spiderman: Death and Destiny) to preludium historii Ostatnie dni Supermana, która ukaże się w sierpniu!

Indeks
KOM04912
Producent
Egmont
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.