• Produkt niedostępny
  • -10%
DAREDEVIL. MARK WAID tom 1

DAREDEVIL. MARK WAID tom 1

129,99 zł
116,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 103,99 zł

Scenariusz: Mark Waid
Rysunki: Khoi Pham, Marcos Martin, Paolo Rivera, Kano, Emma Rios

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pierwszy tom przygód Daredevila ze scenariuszem Mark Waida.
Matt Murdock wraca do Nowego Jorku, liczy także na powrót do praktyki adwokackiej, ale to wcale nie taka prosta sprawa, odkąd wszyscy uważają go za Daredevila. A kiedy Murdock usiłuje wrócić na salę rozpraw, na ulice powraca Daredevil, któremu przyjdzie zmierzyć się z Klawem, mistrzem dźwięku. Niewidomy prawnik będzie także bronił niewidomego klienta, bezpodstawnie zwolnionego z pracy. Błaha sprawa zaprowadzi go jednak do globalnego spisku zawiązanego przez największe organizacje przestępcze. Rozpoczyna się polowanie na Dysk Omega, zawierający informacje mogące zniszczyć niejedno życie. Dysk nie może więc wpaść w niepowołane ręce. Tymczasem niewielki przedmiot staje się obiektem pożądania również Czarnej Kotki...

Ten tom otwiera nowy rozdział w przygodach Daredevila. Przedstawione w nim historie następują po wydarzeniach z tomów „Daredevil. Frank Miller” 1–4 i „Daredevil: Nieustraszony” 0–7, ale można go czytać niezależnie, bez znajomości tych wcześniejszych opowieści o Matcie Murdocku.

Scenariusz napisał Mark Waid („Doktor Strange”, „X-Men”, „Avengers”), a rysunki stworzyli Kano („Gotham Central”), Marcos Martín („Amazing Spider-Man”, „Kapitan Ameryka”), Khoi Pham („Nastoletni Tytani”), Emma Rios („Doktor Strange”), Paolo Rivera („Hellboy i BBPO”). Album zawiera zeszyty „Daredevil” #1–10 i 10.1 oraz „Amazing Spider-Man” #677."

Indeks
KOM013688
Producent
Egmont
Scenariusz
Mark Waid
Rysunki
Emma Rios
Kano
Khoi Pham
Marcos Martin
Paolo Rivera
Tłumaczenie
Zofia Sawicka
Ilość stron
288
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9788328154292
ISBN
9788328154292
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.