OTAKU nr 37 - używany

OTAKU nr 37 - używany

5,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 5,00 zł

Autor: praca zbiorowa

W środku znajdziecie całą masę recenzji najnowszych i tych nieco starszych tytułów oraz publicystykę. A w tym numerze naprawdę będzie się działo! Czekają na Was recenzje m. in. polskiego wydania "Beyblade: Metal Masters" czy "Last Exile: Ginyoku no Fam" czyli rozpaczliwej próby wskrzeszenia hitu sprzed lat. Do tego oceny równie kolorowego co przygodowego "Katanagatari" oraz rybnego "Gyo"!
Dział offroad także obrodzi w mnogość ciekawych tekstów. Postanowiliśmy pochylić się trochę nad problemem dotykającym ostatnimi czasy nasz fandom, stąd tekst o "konwentowej apokalipsie". Natomiast Ci, którzy mają marzenia o stworzeniu własnej gry będą mieli okazję przybliżyć się do ich spełnienia po lekturze obszernego tekstu o programach do tworzenia własnych produkcji.
Ponadto w numerze znajdziecie rozwiązania konkursów na zdjęcie w klimatach "Final Fantasy" oraz rysunkowy "AXN Spin". Co więcej, czekać będzie na Was kolejne wyzwanie! Tym razem do zgarnięcia polskie wydanie "Beyblade: Metal Masters" na DVD.

Indeks
KOM01144
Producent
Studio JG
Autor
praca zbiorowa
Ilość stron
68
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
EAN
9771898085035
ISBN
9771898085035
Stan
Używane
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.