• Produkt niedostępny
  • -10%
CZARNY MŁOT tom 5 Odrodzenie część 2

CZARNY MŁOT tom 5 Odrodzenie część 2

49,99 zł
44,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Caitlin Yarsky
Kolor: Dave Stewart

Ilość
Obecnie brak na stanie

Kolejna opowieść o superbohaterce Lucy Weber, zwanej Czarnym Młotem, a noszącej to miano w spadku po ojcu, największym herosie w dziejach Spiral City. Niniejszy album rozpoczyna podserię „Odrodzenie”.

Minęło dwadzieścia lat od wydarzeń znanych z poprzednich tomów głównej historii, gdzie Lucy przejęła misję ratowania świata i została najbardziej znaną bohaterką świata. Teraz Lucy mieszka na przedmieściach rodzinnego miasta, ma męża i dzieci, pracuje w podrzędnej agencji reklamowej. Tak naprawdę kiepsko układa się jej w życiu osobistym i zawodowym. I wtedy w Spiral City znów zaczynają się dziać dziwne, przerażające rzeczy, a z Parastrefy wyłania się szalony pułkownik Weird. Szybko się okaże, że powróciła dawna groza, ale czy Czarny Młot kolejny raz będzie potrzebna ludzkości, czy w nowych czasach okaże się nieprzydatna?

Autorem scenariusza serii jest gwiazda amerykańskiego komiksu Jeff Lemire („Opowieści z hrabstwa Essex”, „Animal Man”, „Łasuch”), a rysunki stworzyła Caitlin Yarsky, znana z grafik do serii „Bliss” i „Coyotes”. Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii „Black Hammer: Reborn” #1–4 wydawnictwa Dark Horse Comics."

Indeks
KOM015038
Producent
Egmont
Scenariusz
Jeff Lemire
Rysunki
Caitlin Yarsky
Tłumaczenie
Tomasz Sidorkiewicz
Ilość stron
112
Oprawa
miękka
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
superbohaterowie
Kolor
Dave Stewart
EAN
9788328154759
ISBN
9788328154759
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.