• Produkt niedostępny
  • -15%
GOLIAT

GOLIAT

58,00 zł
49,30 zł Zniżka 15%
Brutto

Scenariusz i rysunki Tom Gauld

Ilość
Obecnie brak na stanie

Goliat, autorstwa jednego z najsłynniejszych brytyjskich rysowników, wyróżnia się subtelnym dowcipem i surowym stylem, a znaną od wieków historię ukazuje w odmiennym, rewolucyjnym świetle.

Goliat z Gat to kiepski wojownik. Bardziej niż do wojska ciągnie go do biurka, a do bójek pała niechęcią. Lecz czy tego chce, czy nie, przez królewską zachciankę dwa razy dziennie musi rzucać wyzwanie oddziałom Izraela: „Wybierzcie człowieka, niech zejdzie do mnie do walki. Jeśli zwycięży mnie, zostaniemy waszymi sługami. Jeśli zaś ja go zwyciężę, wy zostaniecie naszymi sługami.”


Tom Gauld jest rysownikiem i ilustratorem. Urodził się w 1976 roku w Aberdeenshire w Szkocji. Studiował w Edinburgh College of Art i The Royal College of Art. Rysuje cotygodniowe komiksy dla Guardiana i magazynu New Scientist. Rysował okładki, ilustracje i komiksy dla takich klientów jak The New Yorker, The New York Times, Le Monde, Eye magazine, Wired, Penguin, Faber, The Royal Mail, Apple i Google. Jest autorem wielu komiksów, w tym Baking with Kafka, Goliat, Mooncop i You’re All Just Jealous of My Jetpack, które zostały przetłumaczone na 15 języków. Mieszka z rodziną w Londynie.

Indeks
KOM011179
Producent
Centrala
Scenariusz
Tom Gauld
Rysunki
Tom Gauld
Tłumaczenie
Hubert Brychczyński
Ilość stron
96
Oprawa
twarda
Papier
offsetowy
Druk
kolorowy
Wydanie
II
ISBN
9788363892814
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.