• Produkt niedostępny
  • -10%
CATWOMAN tom 2 Nie ma lekko
  • CATWOMAN tom 2 Nie ma lekko

CATWOMAN tom 2 Nie ma lekko

119,99 zł
107,99 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 95,99 zł

Scenariusz Ed Brubaker, rysunki Cameron Stewart

Ilość
Obecnie brak na stanie

Drugi tom przygód Catwoman – pięknej i niezwykle sprytnej złodziejki z Gotham. Osią albumu jest jedna długa opowieść, którą uzupełnia kilka krótszych. A we wszystkich poznajemy Kobietę Kota w zupełnie innej roli, niż byliśmy do tej pory przyzwyczajeni w historiach o Batmanie.

Zanim Selina Kyle została Catwoman, spędziła wiele trudnych lat na East Endzie, najgorszej dzielnicy Gotham City. Niedawno powróciła na stare śmieci, chcąc się poświęcić działalności charytatywnej. Inwestuje miliony skradzionych dolarów w działania prospołeczne w zapomnianej przez świat dzielnicy. Okazuje się jednak, że East End potrzebuje czegoś więcej – prawdziwej obrończyni. Najlepiej takiej, która się tam wychowała i zna ten mały, straszny świat. Komuś jednak zależy na tym, by na East Endzie nic się nie zmieniło. Szaleniec pragnący dokonać na Catwoman osobistej zemsty, chce zniszczyć wszystko, co Selina osiągnęła. Gdy wprowadzi swój okrutny plan w życie, dzielna bohaterka będzie mogła jedynie patrzeć, jak jej ciężka praca znika w płomieniach...

Autorem scenariusza jest Ed Brubaker (Kapitan Ameryka, Daredevil, Criminal), kilkakrotny zdobywca Nagrody Eisnera, a twórcą rysunków – wielokrotnie nagradzany (Nagrody Eisnera, Harveya, Shustera) grafik Cameron Stewart (Batman i Robin, The Other Side).

Indeks
KOM04428
Producent
Egmont
Ilość stron
396
Oprawa
twarda z obwolutą
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.