BEZPRAWIE tom 2 Wojna o bydło. Z prochu w proch

BEZPRAWIE tom 2 Wojna o bydło. Z prochu w proch

105,00 zł
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 105,00 zł

Scenariusz: Dan Abnett

Rysunki: Phil Winslade

Polskie wydanie zbiera dwa angielskie tomy w jednym i liczy 232 strony. Łącznie z polskim tomem 1 stanowi kompletną i zamkniętą historię.

NIECNE PLANY MUNCE INC. ZOSTAŁY WPRAWDZIE CHWILOWO POKRZYŻOWANE, ALE CO CZEKA BADROCK TERAZ? Kolonialna szeryf Metta Lawson odkryła prawdziwe zamiary Munce, a to oznacza, że bezwzględna hiperkorporacja uzna teraz Badrock za inwestycję, od której szybko trzeba się odciąć… i dołoży wszelkich starań, by po cichu zetrzeć miasto wraz z jego mieszkańcami z powierzchni planety!

Niestety wspomniani mieszkańcy to krnąbrni i zadziorni Mutanci, Mekowie, Ludzie i Wzniesieńcy, których raz na zawsze skreślono z listy płac Munce Inc. Nie będzie łatwo skłonić ich do współpracy, nawet jeśli stawką jest przetrwanie! Metta ma jednak u swego boku strażników pokoju – zastęp indywidualistów i odmieńców. Czy z ich pomocą uda jej się sprawić, że miejscowi zapomną o dzielących ich różnicach i staną ramię w ramię przeciwko korporacyjnej poczwarze, zanim stracą o wiele więcej niż pracę…?

Indeks
KOM017764
Producent
Studio Lain
Scenariusz
Dan Abnett
Rysunki
Phil Winslade
Ilość stron
236
Oprawa
twarda
Druk
czarno-biały
Gatunek
western
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.