• -10%
BATMAN tom 8 Waga superciężka
  • BATMAN tom 8 Waga superciężka

BATMAN tom 8 Waga superciężka

75,00 zł
67,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 67,50 zł

Scenariusz Scott Snyder, rysunek Greg Capullo, wydawnictwo Egmont, oprawa twarda, papier kredowy,stron 156,  druk kolor.

Ilość
W magazynie

Po starciu z Jokerem Mroczny Rycerz zaginął i został uznany za zmarłego. Teraz na Jimie Gordonie, byłym komisarzu policji, spoczywa obowiązek kontynuowania misji Batmana. I nie ma mowy o prostym naśladownictwie.

Po pierwsze, Jim patroluje miasto nie w tradycyjnym stroju, a w olbrzymiej, zaawansowanej technologicznie zbroi. Po drugie, nowy Batman nie jest kolejnym samozwańczym obrońcą prawa, lecz oficjalnym, współpracującym z policją przedstawicielem służb miejskich. Po trzecie, Mroczny Rycerz nie opiera swojej działalności na zasobach Bruce’a Wayne’a, lecz na wielomilionowym budżecie zapewnianym przez firmę Powers International.

Czy taki wizerunek będzie pasował Gordonowi? Czy wystarczy mu mocno ograniczona swoboda działania? Sam się o tym przekona, kiedy w Gotham pojawi się tajemniczy pan Bloom, superzłoczyńca, który planuje nadzwyczaj niebezpieczne działania...

Głów nymi twórcami serii są dwaj amerykańscy autorzy: popularny pisarz, wykładowca pisarstwa i scenarzysta Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing) oraz Greg Capullo, ilustrator komiksów
(Spawn, X-Force) i projektant postaci do filmów animowanych (Ministranci, Spawn).

Producent
Egmont
Scenariusz
Scott Snyder
Rysunki
Greg Capullo
Ilość stron
156
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.