• -20%
  • Nowy
ALIENS VS PREDATOR  VS TERMINATOR

ALIENS VS PREDATOR VS TERMINATOR

59,99 zł
47,99 zł Zniżka 20%
Brutto

Scenariusz Mark Schultz, rysunki Mel Rubi

Gdzieś poza znaną przestrzenią kosmiczną, w nie tak odległej przyszłości, rośnie zagrożenie, od wieków uważane za wyeliminowane. To Skynet - superkomputer - szczyt technologii XXI wieku, który wziął górę nad swoim oprogramowaniem i zapragnął dokonać zniszczenia rodzaju ludzkiego. W naszej przeszłości, John Connor, jeden z ocalonych, poprowadził ruch oporu do obalenia Skynetu i armii bezlitosnych Terminatorów. Ale nie na zawsze. Po kilku wiekach cierpliwego oczekiwania, Skynet powrócił. Tym razem, aby za pomocą hybrydy Terminatorów i zabójczych Obcych, rozpocząć władanie nad światem.

Ale nie wszystko stracone…jeszcze nie. Mimo śmierci John'a Connor'a przyszłość ma swoją wybawczynię: porucznik Ellen Ripley. To właśnie od niej i niewielkiej grupy bojowników zależy pokonanie armii cyborgów. Na szczęście Ripley ma asa w ręka-wie, bo nie tylko ludzkość wie o zagrożeniu ze strony Terminatorów. Mając u swego boku sojusznika w postaci wojowniczej rasy Predatorów, przyszłość ma szansę stanąć do równej walki!

UWAGA!!! Wydanie zawiera 4 oryginalne zeszyty. Ze względu na brak oryginalnych kolorowych plansz, trzeci zeszyt jest czarno-biały.

Indeks
KOM010820
Producent
Scream Comics
Scenariusz
Mark Schultz
Rysunki
Mel Rubi
Tłumaczenie
Tomasz Kupczyk
Ilość stron
96
Oprawa
twarda
Papier
kredowy
Druk
kolorowy
Gatunek
akcja
science fiction
ISBN
9788366291652
chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.