W SPRAWIE WYSYŁEK ŚWIĄTECZNYCH

Kochani, dostajemy od Was bardzo dużo pytań dotyczących czasu, w jakim wyślemy Wasze zamówienie. Dlatego zdecydowaliśmy się dać Wam rozpiskę czasu realizacji zamówień u poszczególnych przewoźników, jednak to, w jakim czasie przewoźnicy dostarczą do Was paczkę, nie zależy od nas (zamówienia pakujemy chronologicznie, więc komentarz z prośbą o szybszą wysyłkę nie przyśpieszy czasu jego realizacji!):

Paczkomat InPost — zamówienia do godziny 15 wyślemy tego samego dnia (pierwsza partia zamówień zostanie wysłana koło godziny 13 wraz z podjazdem kuriera InPost, druga partia koło godziny 15 będzie nadana w paczkomatach).

Kurierzy InPost, DPD, DHL, Poczta Polska — zamówienia do godziny 12 powinny wyjść od nas tego samego dnia. 

Orlen Paczka — zamówienia do godziny 18 wyślemy tego samego dnia. 

Dodatkowo: wszystkie produkty z zamówień zabezpieczamy folią bąbelkową i kartonem!

Pamiętajcie też, proszę, że wydawnictwa również robią sobie przerwy świąteczne. Tuż przed świętami nie będziemy mieli dostaw mang, komiksów i innych gadżetów, dlatego nie zwlekajcie z zamówieniem!


Kochani!

W grudniu Komiksiarnia Katowice będzie dla Was otwarta również w niedziele w godzinach 9 -15. W Wigilię i Sylwestra będzie nieczynne. 

Zapraszamy serdecznie!


SYSTEM RABATOWY W KOMIKSIARNI

W naszym sklepie stacjonarnym przy zakupach od 100 zł obowiązuje stały rabat 5%, a przy zakupach od 1000 zł - 10%.
Należy zbierać paragony z zakupów zrobionych w naszym sklepie w Katowicach i Krakowie oraz na naszym stoisku na konwentach, które można potem wymienić na karty rabatowe.

Oprócz kart rabatowych mamy 20% promocję urodzinową, która NIE ŁĄCZY się z innymi rabatami.
Gdyby okazało się, że urodziny wypadają w niedzielę, święto lub ktoś nie mógłby w tym dniu do nas dotrzeć, przedłużamy czas promocji o tydzień OD DATY urodzin. Oferta dotyczy sklepu stacjonarnego oraz naszego stoiska na konwentach. Klienci, którzy przyjdą osobiście na zakupy, powinni posiadać ze sobą dowód tożsamości z datą urodzenia.

Promocja urodzinowa jest liczona od cen okładkowych i nie dotyczy używanych mang i komiksów oraz Mega Mang. Więcej tytułów nieobjętych promocją znajdziecie tutaj.

Organizowane są również przeceny związane z różnymi okazjami.

Aby być na bieżąco, należy śledzić naszą stronę www.komiksiarnia.pl, nasz fanpage na Facebooku lub pytać sprzedawców.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na zakupy.