Kochani!

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla wszystkich naszych klientów specjalną promocję. Od 1.06 do 3.06 będziecie mogli zrobić u nas zakupy z 20-procentowym rabatem!

Lista produktów nieobjętych promocją znajduje się na naszej stronie internetowej w pkt 3 i pkt 4 oraz w sklepie stacjonarnym.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu w Katowicach i Krakowie!


Kochani!

Dzisiaj przychodzimy do Was z ważną informacją dotyczącą wysyłek przez naszą stronę internetową.

Niestety ze względu na rosnące ceny mang, komiksów, kosztów firm przewozowych oraz utrzymania sklepu zdecydowaliśmy się podnieść minimalny koszt darmowej wysyłki ze 140 zł na 160 zł.

Prosimy o wyrozumiałość i zapraszamy na zakupy!


SYSTEM RABATOWY W KOMIKSIARNI

W naszym sklepie stacjonarnym przy zakupach od 100 zł obowiązuje stały rabat 5%, a przy zakupach od 1000 zł - 10%.
Należy zbierać paragony z zakupów zrobionych w naszym sklepie w Katowicach i Krakowie oraz na naszym stoisku na konwentach, które można potem wymienić na karty rabatowe (rabat będzie uwzględniony tylko i wyłącznie po okazaniu karty papierowej).

Oprócz kart rabatowych mamy 20% promocję urodzinową, która NIE ŁĄCZY się z innymi rabatami.
Gdyby okazało się, że urodziny wypadają w niedzielę, święto lub ktoś nie mógłby w tym dniu do nas dotrzeć, przedłużamy czas promocji o tydzień OD DATY urodzin. Oferta dotyczy sklepu stacjonarnego oraz naszego stoiska na konwentach. Klienci, którzy przyjdą osobiście na zakupy, powinni posiadać ze sobą dowód tożsamości z datą urodzenia.

Promocja urodzinowa jest liczona od cen okładkowych i nie dotyczy używanych mang i komiksów oraz Mega Mang. Więcej tytułów nieobjętych promocją znajdziecie tutaj.

Organizowane są również promocje związane z różnymi okazjami.

Aby być na bieżąco, należy śledzić naszą stronę www.komiksiarnia.pl, nasz fanpage na Facebooku lub pytać sprzedawców.

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na zakupy.