DC ODRODZENIE SUPERMAN ACTION COMICS tom 1 Ścieżka zagłady

DC ODRODZENIE SUPERMAN ACTION COMICS tom 1 Ścieżka zagłady

Scenariusz Dan Jurgens, rysunek  Tyler Kirkham, Stephen Segovia, Art Thibert, Patrick Zircher, wydawnictwo Egmont, stron 168, oprawa miękka ze skrzydełkami, papier kredowy, druk kolorowy.

Więcej szczegółów


36,00 zł

 

Był największym ziemskim superbohaterem. Potem jego świat przestał istnieć. Uciekając wraz z żoną i synem, Superman trafił na dziwną, nową wersję Ziemi. Tutaj działał w ukryciu i obserwował, jak inny Superman – młodszy, mniej doświadczony, lecz równie odważny – bronił swojej planety. Ten młody bohater zginął, a teraz oryginalny Człowiek ze Stali jest gotów wyjść z cienia i go zastąpić. Dostrzegając życiową okazję, Lex Luthor przywdział bojową zbroję o niezwykłej mocy i ogłosił się nowym Supermanem. Co więcej, w Metropolis pojawił się również ktoś, kto utrzymuje, że nazywa się Clark Kent. A potem, pośrodku tego chaosu ląduje najgroźniejszy przeciwnik, z jakim Superman kiedykolwiek się mierzył, Doomsday.
Aby ocalić Metropolis oraz rodzinę przed potwornym zagrożeniem, Superman musi połączyć siły z Luthorem, Wonder Woman i każdym, kto zechce go wesprzeć.

 

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.