SĘDZIA DREDD AMERYKA

SĘDZIA DREDD AMERYKA

Scenariusz John Wagner, rysunki Colin MacNeil, tłumaczenie Jakub Górecki, Sylwia Jamorska, wydawca Studio Lain, stron 156, papier kredowy, oprawa twarda, druk kolorowy, wydanie I.

Więcej szczegółów


80,90 zł

AMERYKAŃSKI SEN STAJE SIĘ AMERYKAŃSKIM KOSZMAREM!

 

W Mega-City to Sędziowie są prawem! Osądzają, skazują i wymierzają karę. Ale co z obywatelami? Jak się im żyje w systemie, który jest tak potężny i bezwzględny? Jara i Benny są przyjaciółmi od dziecka. Ich życie nie należy do łatwych w tej niebezpiecznej metropolii. Szybko obydwoje spotykają na swojej drodze Sędziego. Mija czas. Benny zostaje popularnym piosenkarzem, a Jara działa w organizacji terrorystycznej. Chce zniszczyć Departament Sprawiedliwości. Los znów krzyżuje drogi tych dwojga...

Kultowe dzieło z uniwersum Sędziego Dredda. Stawiające, odważne także dziś, pytania o ideę terroryzmu, wolność jednostki, walkę z systemem. Gdzie kończy się prawo, a zaczyna tyrania? Komiks, który na zawsze odmienił świat Sędziów. Pozycja stawiana przez Brytyjczyków na równi z V jak Vandetta Alan Moora. Po której stronie staniesz? Prawa czy rewolucji?

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.