WORBLA'S Deco Art S 100g

WORBLA'S Deco Art S 100g

Waga 100g, granulat.

Więcej szczegółów


25,00 zł

Worbla’s Deco Art – niesamowite, wszechstronne, termoplastyczne granulki modelarskie z serii Worbla’s Art, które prawie w ogóle nie kurczą się po ostudzeniu!

Aktywowane po kontakcie z ciepłem (> 65 stopni), twardnieją po 10 minutach, ale mogą być reaktywowane w dowolnej chwili. Dodatkowo są bardzo łatwe w wykorzystaniu:

Włożone do metalowej siatki, zanurz granulki w gorącej wodzie. Gdy tylko zrobią się półprzezroczyste, możesz rozpocząć pracę. Przykładowo: możesz je ukształtować w formie lub ręcznie, aż do osiągnięcia pożądanego kształtu. Możesz je także wykorzystać do wyrównywania krawędzi materiałów z serii Worbla’s Finest Art.

Do kolorowania powierzchni mogą zostać wykorzystane zarówno farby akrylowe, farba w sprayu, jak i niezmywalne markery. Korzystając z farb akrylowych może zabarwić sam materiał: Wystarczy ubrać lateksowe rękawiczki, domieszać kolor do aktywowanych granulek, następnie poczekać, aż stwardnieją i dodatkowo odczekać parę minut. Tak przygotowane granulki mogą zostać reaktywowane i możemy ich używać bez obaw, iż się ubrudzimy, bowiem farba pozostaje bezpośrednio w materiale!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.