CZŁOWIEK PAROOVKA Gorące głowy

CZŁOWIEK PAROOVKA Gorące głowy

Scenariusz i rysunki Marek Lachowicz, wydawca Kultura Gniewu, stron 52, papier kredowy, druk kolorowy, oprawa miękka z zakładkami.

Więcej szczegółów

Wyprzedaż Wyprzedaż!
20,93 zł

29,90 zł

(cena obniżona o 30 %)

Człowiek Parówka, Grand Banda i Gang Wąsaczy ponownie w jednym albumie! Najsłynniejsi bohaterowie z uniwersum stworzonego przez Marka Lachowicza (i poko­loro­wanego przez Tomka Kuczmę) wracają w najbardziej epickiej przygodzie od czasu wprowadzenia podwyżki biletów ZKM!

„Gorące głowy”, w przeciwieństwie do albumów „Człowiek Paroovka vs. Grand Banda” i „Dorysuj mu wąsy”, to już nie tylko zbiór krótkich komiksowych opowieści. Tym razem łączą się one w jedną historię pełną hitchcockowskiego suspensu, zaskakujących zwrotów akcji, humoru oraz pojedynków z superłotrami! Wśród adwersarzy Parówki znajdą się m.in. Liga Pogromców Robotów, magister Szczut czy Człowiek Żelazko.

By zwycięsko wyjść z opresji, nasz bohater nie tylko będzie musiał odkryć, kto na barze „Bara” zostawił napis „zabójcy parówek!!!”, ale także stanąć pewnej nocy na dachu magla i poznać sekret trójwymiaru!

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Only registered users can post a new comment.